Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

See on selle polüimiid

May 03, 2016

Polüimiid on üks parim üldist tulemuslikkust orgaaniliste polümeer materjalid, 400 ℃ kõrge temperatuur või rohkem, pikaajalise kasutamise ulatus on-200 ~ 300 ℃, ühtegi märkimisväärset sulamistemperatuur, kõrge heliisolatsiooni omadused, dielektrilise läbitavuse konstant 4.0 103 Hz, dielektrilise kaotus on ainult 0.004 0.007, F kuulub klassi H isolatsiooni materjali.

Korduvad üksused keemilise struktuuri järgi saab seda jagada alifaatsed polüimiid, aromaatsed polüimiid ja aromaatne, semi-three. Termilisi omadusi võib jagada termoplastilisest ja termokõvenevast polüimiid.

See tähendab polüimiid imiidsidemetega ring peamine ahelas (- CO - NH - CO-) polümeeri, milles polümeer, mis sisaldab phthalimide struktuuri on kõige olulisem.

Polüimiid erilist engineering materjalidena on laialt kasutatud lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedel eraldamine membraani nagu laser.

1960ndatel riikide polüimiid teadustöö, arendamise ja kasutamise inseneri plasti kaasatud üks paljulubavamaid 21.

Polüimiid väljapaistvaid tulemusi iseloomustus ja sünteesi, ehitusainete arvestuslikust või funktsionaalne materjal ja selle võimalikku kohaldamist on täielikult tunnustatud, tuntud kui "probleemi lahendaja" (protion solver), ning et "ei oleks mingit polüimiid tänapäeva Mikroelektroonika tehnoloogia."