Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Kolm vormid kõrgekvaliteedilistest PTFE-lehtedest

Sep 03, 2018

A. Kvaliteetne PTFE-leht on lame tihend, V-kujuline tihend, kolvitsükkel, kuulventiili tihend jne, mis on mehhaaniliselt keeratud või lõigatud läbi teflonvarda, toru või plaadi ning on korrosioonikindlad vastupidav ja anti-vananemine. Hea tunnusjooned, näiteks juhtivus. Polütetrafluoroetüleeni pH on 0-14 (välja arvatud sulanud leelismetall ja fluor kõrgel temperatuuril ja kõrgsurvel). Sellel on hea mehaaniline tugevus vahemikus -100 ° C kuni 100 ° C. Surve suurus on 10 Mpa.

Kaks: kvaliteetne PTFE leht on valmistatud pehmetest tihenditest, nagu näiteks asbestkummist, mitte-asbestiplaadist ja PTFE kaetud lehelt. V-kujuline (lõiketüüp) PTFE-sandwichi tihend on valmistatud kõrgekvaliteedilisest polü-neljast. Fluoroetüleenleht on mehaaniliselt pööratud ja PTFE-rihma kuumutamisel ja ühendamisel moodustub U-kujuline (kokkuklapitavad) PTFE-kiht tihend. Sellel on suurepärane korrosioonikindlus ja hea survetugevus. Seda kasutatakse laialdaselt erinevates tugevates hapete, leeliste, tugevate oksüdatsioonide, kloori ja mittesisaldavate söötmetes. Tavaliselt sobib keskmise ja madala rõhuga osadele.

Kolm: kvaliteetne PTFE-leht on valmistatud polütetrafluoroetüleenvaikust, mis pressitakse ja paagutatakse vormi abil. Sellel on suurepärane korrosioonikindlus, hea eneseõli ja mitteblokeeriv omadus, seega on see peaaegu kõigile keemilistele ainetele vastupidav ja tal on vastupanu. Lihvimine, rõhureostus, vähene hõõrdetegur ja muud omadused.