Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

USA-Aasia LPG Arbitrage parandada pakkumise, hind tõusutendents Ida

Mar 25, 2016

Liikuda USA kohapeal LPG Aasiasse paranevad pärast uuesti ühendada enamiku tänavu koos mõned veoste laadimise aprilli liikumist itta, kehtestatakse arbitrage majandus kaubandus allikate ütles sel nädalal.

See sai võimalikuks laos buildup kell Mont Belvieu; Ettevõtte toote partnerid--suurim LPG ekspordi terminali operaator USA eksportiva mahus; ja peaaegu kolme kuu tõusud Aasia CFR hindade tõusutendents.

Kõnealused reformid aitavad suruda alla oleks, võrreldes USA kui Aasia ligroiini meile LPG hindadele allahindlus on ka nagu rohkem koos toornafta tõusu üle läinud ligroiini süvenenud.

Shipping allikate ütles Shell teisipäeval viimati kaks VLGCs laadida veoste meile lahe kaldal umbes 21. aprill ja 25. aprill reisi Aasiasse.

Vastavalt cFlow, Platts kaubanduse voolu tarkvara ühe laeva, Clermont, on Maldiivid läheduses ja on jõudma Houston aprill 20. Põhiseaduse VLGC on praegu välja Kuuba, cFlow.

Kohapeal lasti USA transporditakse ka Euroopasse, hoides selle piirkonna ilmekalt esitatud ettevõtjate ütles.

andquot; LPG hinnad on, kuid mitte eriti, andquot; turu allikas ütles. andquot; Seega, eelkõige on Aasia ligroiini, mis on olnud arbitrage draiver.

andquot; Läheduses USA kaupade turu selle — i #39; m vaadates nüüd paraneb, nii et loodetavasti likviidsus paraneb, andquot; teise turu allikas ütles. andquot; Arb on kindlasti rohkem avatud, aidanud rohkem sisseehitatud Mont Belvieu varude viimase week.andquot;

Lääne kaupleja ütles arbitrage oli laiem, andquot; kuid me ei saa öelda sellepurustada ning nr 39; s opened.andquot;

LPG ja ligroiini Aasias laieneb vahe täheldati ka Argus Kaug-Idas indeks propaan vahetuslepingud versus hindamine tähendab Platts Jaapani ligroiini kiire kuu oli miinus $41 tonni Neljapäev, võrreldes veidi allahindlust ja isegi lisatasu läheduses veebruari alguses Platts andmed näitasid.

FOB Mont Belvieu propaan hinnati Kolmapäev 44.75 senti/gallon ($233.15 tonni), samas CFR Jaapani propaan: kell $351/mt, muutes levikut $117.85 tonni--laiem kui $80 tonni kohta 11. märts, andmed näitasid.

Houston-Jaapani VLGC määr $68/mt, CFR Aasias ja Mont Belvieu premium on $49,85 tonni või 9,6 senti/gal. Houston-Aasia arbitrage töö tegemise tasuvuspiiri väärtus on 7 senti/gal, Lääne kaupleja ütles.

USA VARUD NÄITA TOIBUMIST

Pärast langeb nädalal lõppenud märts 11, esimest korda pärast 25 Detsember, kokku USA propaan ja propeeni aktsiad langenud 274,000 barrelit 62,2 miljonit barrelit märtsis 18 nädalal. Propaan moodustab ligikaudu 95% varude koostatud KMH laos propaan ja propeeni.

Suurim juhtida oli lahe kaldal tagavara, mis jäta 410 000 barrelit 42,4 miljonit barrelit, keskkonnamõju hindamise andmed näitasid. East Coast, Midwest, Rockies ja läänerannikul oli stockbuilds, kuigi Midwest ehitada oli vaid 3000 barrelit.

Tootmine kasvas 10 000 b/d 1,69 miljonit barrelit, 168,000 b/d rohkem kui samal ajal eelmisel aastal. EIAand #39; s ekspordi hinnangul jäi 632,000 b/d.

Üks turu allikas ütles ehitada nädalal enne viimati võiks saavad abi BPand # 39; s tühistamiste kaks 55000-mt hukule.

Aga Erik Nikolai Stavseth: shipping maakler Arktika väärtpaberite ütles: andquot; Esiteks näen tühistamised loetakse negatiivseks, kui see tegelikult tähendab, et ostjad ei suutnud kokku panema elujõuline kaubandust. Niisiis, kui need on suurem Mont Belvieu kõrgperioodi, sellepurustada ning nr 39; s omamoodi negatiivne mulle.

andquot arvan, et youand #39; ll vaadata arbitrage ülejäänud avatud, kui väga vähe, kui nafta hind mahutab kuni. See suurem tootmine USA stimuleerida ja toetada üleminekut LPG Aasias ja naphtha.andquot;

Stavseth ütles, et ettevõtte märgitud investor üritusel sel nädalal LPG ekspordile üksi tõusis 467,000 b/d või 14,5 miljonit mt/aasta esimeses kvartalis 2016 299,000 b/d või 9,2 miljonit mt aastas keskmiselt 2015 terminalid.

Ettevõtte pikaajaliste lepingute alusel võrdne 460,000 b/d müünud ja nüüd veel 70 000 b/d avatud võimsuse lepingulise täisvõimsuse, ütles ta.

Marcus Hook kohta USA idarannikul sel nädalal eksporditakse selle esimese VLGC lasti ja idarannikul on oodata mõned 4,8 miljonit mt ekspordil võimsuse pärast Sunoco koos oma uue ekspordi rajatise Q1 2017.

andquot; Kui kitsaskohaks ei ole kunagi puudus ekspordimahtu, me ikka veel meid LPG ekspordi tõttu ohus puudumise tõttu saadaval Köide ekspordi, andquot; Stavseth ütles.

Ta viitas, et ettevõtte tegevjuht öelnud firma nägi, väheneb tootmine kõikjal, välja arvatud Marcellus ja Permi.

HÄSTI VARUSTATUD EUROOPA

Terve arbitrage pakkumine ja nõudlus piiratud värske lõppkasutaja hoida külmkapis Loode-Euroopas propaan lasti kohapeal turul tasakaalus sel nädalal.

andquot; [Propaan suure lasti] turul suhteliselt hästi varustatud, thatand #39; s miks ees lükatakse maha, andquot; turuosaline ütles. andquot; Rohkem kui kahe VLGCs on pärit USA Euroopasse aprillis, ostjad on ülemine käsi, andquot; lisas ta.

Euroopas asuva lõppkasutaja ütles: andquot; on veel suhteliselt lihtne saada propaan. Vaadates paberit, see ikka tunne on kaal turule... Kui tarnimine on pärit väljastpoolt Euroopat aprillis, siis füüsilise lasti tuleks kaubelda discount.andquot;

Vastavalt cFlow, Hellas Poseidon sõitnud alates Houston meil lahe rannikul märts 9, ja pidi saabuvad Terneuzen Madalmaades Kolmapäev, BW Jäär vasakul Houston kohta märts 16 ja tulenes saabuvad Hollandi 30 märts.

BW kask ja selle Polar olid eeldatavasti USA propaan naftakeemia lõppkasutajatele Madalmaades ja Suurbritannias, tõenäoliselt aprilli viimasel kümnendil saabunud koos. BW Nantes kavandati tulevad USAst Euroopasse aprillis ühe oma sihtkohta tõenäoliselt Sines Portugalis ja Vahemere lääneosa.