Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid kasutus

Sep 15, 2014

Polüimiid struktuuri ja ainulaadne tulemuslikkuse, mis on laialt kasutusel lennu-, kosmose, elektroonika, masinad, kemikaalid, elektroonika ja muu kõrgtehnoloogia valdkonnas oma.

(1) film, see on üks varem kasutada polüimiid, kasutatakse peamiselt materjali motor pesa ehitus tööd keskkonna ja kaabli isolatsioon pakkimiseks. Lisaks läbipaistev polüimiid saab teha päikese põranda pehme. Õhuke kile tooted on peamiselt DuPont Kahton, Ube Upilex seeria ja Kaneka Apical.at Harbin tehase kasutades polüimiid Applied Chemistry Changchun instituudi tuuma allveelaev isolatsioon pitseerimise varrukas plii, isolatsioon, pesa kiilu tootmiseks.

(2) ühend materjali, see on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid, kosmose- ja raketi osade laialt levinud Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Oma rahas kasutatakse peamiselt mehaaniliste osade kuumuskindlusega, kõrge tugevuse, näiteks auto soojuse Exchange'i element, karburaator kate ja klapikambri kaanest, instrumendi jne.. Shenyang gaasi kompressor tehas polüimiid materjalide kasutamisest Applied Chemistry Changchun Instituut annab, laeva kompressor kolvirõngas ja ventiili plaat, kasutuse heas seisukorras.

(3) värvi, polüimiid kasutatakse kate kasutatakse peamiselt Madalpingeliste paint, eriti kõrge temperatuuri katted või elektromagnetiliste traat. Praegu väljapressimist ettevalmistamise termoplastilise aromaatsete polüimiid isoleeritud magnet traat, kvaliteetsed, kõrge kasuteguriga, odav mõju. Elektromagnetiline traati peale kasutamist elektri- ja elektroonikaseadmete tööstuses, on oodata kosmosesõidukite ja Aatomienergia rakendus tööstuses.

(4) kiu, varem spetsiaalse engineering plastist jõuavad ainult peek (PEEK) kiu tootmiseks industrialiseerimise tase ja nüüd kasutamine aromaatsete polüimiid termoplastilise vaik ekstrusiooni meetodil ka saab toota fiber sujuvalt. Pärast carbon fiber fiber elastne moodul võib olla taotluse kiirguse allikas ja söövitavate keskkondades kõrge temperatuur, kõrge temperatuuri keskmise filtri materjali ja radioaktiivsete ainete ja bullet proof, tulekindel riie.

(5) eraldamine membraani, membraani materjali ideaalne kõigepealt peaks olema kõrge õhu läbilaskvus ning hea permselectivity, teiseks peaks olema kõrge tugevuse, korrosioonikindluse ja muud omadused. Polüimiid ja selle derivaadid on need omadused, nii et see saab olema laialdaselt kasutatud gaasi eraldamine membraani. Seda saab kasutada erinevate gaasid nagu vesinik / lämmastiku eraldamine, lämmastik / hapniku, süsihappegaasi ja lämmastiku või metaan, niiskuse eemaldamine õhku, süsivesinike feed gaasi ja alkoholi, saab kasutada ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Peale sest polüimiid vastupanu ja orgaanilise lahusti vastupanu, on eriti oluline roll orgaanilise vedeliku ja gaasi eraldamine.

(6) taotluse mikroelektroonikasektori seadmes, sest polüimiid tasumata Kuumuskindlad vastupanu, dielektriliste ja suurepärane anti kiirgusega jõudlust, seega funktsionaalne materjalina Mikroelektroonika tööstusele, eelkõige on laialt kasutatud suuremahuliste ja ultra suuremahuliste mikrolülituse. Seda saab kasutada nii dielektrilise kiht kihi isolatsioon; nagu puhver kiht võib vähendada stressi, parandada moodustab valmistoodete; Kuna kaitsva kihi saab vähendada keskkonna eriti ray seadme tööd, kuid on ka varjestus mõjul on osakesed, vähendamine või kõrvaldamine pehme viga seadmeid. Nagu passiivne tsellulooskile puhul on kaetud komponentide kohta 50 ~ 100 μ m kate, mis võib takistada pehme viga poolt trace uraani ja tooriumi kiiratava kiirguse põhjustatud mälu. Kaetud polüimiid kiht mikroelektroonikasektori seadmeid saab efektiivselt blokeerida elektronide seadmete üleandmise korrosioonitõrjeks, niiskuse vastupidav võime suurendada seadme. Kate polüimiid chip pinnal nagu puhver kiht, mis võib takistada tõhusalt termiliste mõju tehnoloogiamulli tõttu. Lisaks tänu laienemisele polüimiid rea koefitsient ja vask on sarnased ja vase fooliumi komposiit haardumist tugev, paindlik trükkplaat kasutada.

(7) suund liquid crystal display kokkulepe agendi vormitud vedelkristallkuvar tuumaks on kaks tükk kaetud vedelkristall täis juhtiva kihiga klaas, klaas on kaetud kiht joondus sisepinnal, on optiline rolli ja saamiseks optimaalse elektrilise vedelkristall molekulide omadustelt vahel , proovivõtumeetodi moodustavad joondus polümeeri kihiga kaetud pinnale kihi ning kasutage lapiga on teatud suunas hõõrdumise, polümeeri pinna anisotroopia. Vedelkristall molekulide polümeeri pinna suhtlusi ja orientatsiooni hõõrdumise suunaga. Sest polüimiid termiline stabiilsus, orientatsiooni stabiilsuse, haardumist, dielektrilise vara on parem kui teiste materjalidega, kasutavad enamik tootjaid polüimiid vedelkristall joonduse saavutamiseks vajalik sub nurk ja hea tasandamine, toatemperatuur ladustusaja silmapaistev funktsioone ühe aasta peale.

(8) eraldi inseneri plastid, sest kõrge temperatuuriga, kõrge tugevuse, suurepärane omadustega polüimiid kandma vastupanu ja kasutati suur mootor, tuumaenergia taim, tekstiilitööstuses, suure kiirusega pakendusseadmed, õhukompressor, auto piduri, käik laager (või kaitse raam), koopiamasin, nagu kõrge temperatuuri iseõlituvast, tihendus- ja kulumiskindel osad jne..

9 muu kasutab, polüimiid nagu photoresist kasutatakse, resolutsioon jõuavad sub mikronit. Pigment või värvaine Wave värvi filter võib suurel määral lihtsustada töötlemisele. Polüimiid sisaldavad fluori kommunikatsiooni lainepikkuste vahemikus on läbipaistev, saab kasutada passiivsed või aktiivsed lainejuhi materjalina, optiline ümberlülitamise materjalid jne.. Lisaks valgustundliku polüimiid on omamoodi saab olema otsene Litograafia peen muster kuumuskindlusega, keemilist stabiilsust ja elektri isoleeriva omadused materjalides. Polüimiid kasutatakse kõrge temperatuur vastupidav Isoleermaterjali, kasutada kõrge temperatuuri struktuurilise liim, alusel kasutatavate kõrge ja madal temperatuur alumiiniumisulam, titaani sulam, roostevaba teras, keraamilised kõrge temperatuurikindlus, kiirguse ja muude aspektide võlakirja.