Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

USGC Reformate, mis kuulub koos vaba kõrge, eksportida huvi madala: kaubandus

Mar 31, 2016

Lahe kaldal reformate praamid olid flirtiv kolmapäeval USA blendstocks loetelu, mis on suurem kui märts 2015 esimest korda alates möödunud aasta augustist alla 40 senti üle torujuhtme bensiini kastmine taset.

Turu allikad paigutatud reformate praamid FOB Houston väärtus aprilli alguses kell Colonial torujuhtme tavalise bensiini + 40 senti/gal- + 41 senti/gal alguses Kolmapäev.

Mis tähistab vähemalt 3,5 senti torujuhtme bensiini pluss 44,5 senti/gal teisipäeval hindamise tilk. Viimane kord selle blendstock vajus läbi vahest kell pluss 40 senti/gal oli viimase August 31 torujuhtme bensiini liidetud 39 senti/gal.

Reformate jõudis oma kõrge 2016 17. veebruar kell 65 senti üle torujuhtme bensiini. Seevastu kõrge 2015 oli 91 senti üle bensiini: juuli 10-17.

EI HOOGU SEGAMINE

Kauplejate blendstocks on olnud vähe võimalust hooajaline tõusu bensiini segamine suvel kirjeldusega seotud väärtused ära, allikate ütles turu. Blenderid pealt stock üles kohta reformate, alkylate ja teiste blendstocks jaanuaris ja veebruaris, kui lausa hinnad olid atypically madal longus toetus alusel Colonial torujuhtme bensiini tõttu.

andquot; Suvi on juba möödas, andquot; USA rafineeritud toodete allikas ütles. andquot; lihtsalt mulle tundub nagu pole kogupikkusega octanes praegu. Tankid ja terminalid on kõik täis, ja seal arenand #39; t tõesti ühtegi exports.andquot;

Hiina hotelli varem otsisid lahe kaldal reformate väärtused madalad, kuid ei näi olevat juhtub sel aastal turu allikate ütles.

andquot; Arbs, Hiinas on kinni, ma arvan, andquot; teine USA rafineeritud toodete allikas ütles.

USA naftakeemia turud, bensiini blendstocks tolueeni ja segatud ksüleeni eest näinud vähe liikumist keset õhuke likviidsust. On aromaatsete süsivesinike kaotanud toetust reformate trendid odavam ja tarnete hinnalanguste ka peetakse kõrge. Ootused tugevam segamiseks nõudlust tolueeni ja segatud ksüleeni ei ole täidetud, ja mis võib kokku hoida odavam kohapeal hinnad, nende toodete, aromaatsete süsivesinike turu allikate ütles.

RANGEBOUND TÄIELIKE NÄINUD AROMAATSETE SÜSIVESINIKE

Kohapeal tolueeni hinnakujundus on rangebound jooksul $1.94-$2.04/gal FOB meile lahe kaldal, kuigi kohapeal segatud ksüleeni hinnakujundus on jäänud $1.93-$1.98/gal FOB USG. Tolueen on hinnatud kell 1,94 $/ gal FOB USG teisipäev ja kell $ 1,98/gal FOB USG segatud ksüleeniga.

Turuosalised olid töötatud bensiini mikserid poodi enne suve tipp sõidu hooaja segatud ksüleeni ja tolueeni. mis saab välja tuua reformate.

Kuid segamine nõudluse hasnand #39; t täidetud taset, jättes mõlemal turul ülepakkumine. Strateegiad, mis toetab Aasiasse, reformate ole eemaldamist on naftakeemia reformate ja saatmine kaubanduse allikate ütles.

Reformate, madala oktaanarvuga ligroiini söödetud refineryand #39; toote s katalüütilise reformingu, tavaliselt töötab stout lisatasu bensiini sest see on kadedus nagu kõrgoktaanne, madala-RVP blendstock. Platts hindab reformate 0,5-2,5 RVP ja 95 110 oktaanarvuga koos 1-RVP, 100-oktaani reformate lahe kaldal praam turul kõige börsil kaubeldavate erinevaid seisundit.

Tolueeni ja segatud ksüleen on vastavalt 1,36 RVP ja 0.3 RVP. Igaühes on 103 oktaanarvu.

Vahepeal reformate otse eest käinud umbes 35 senti/gal alla, kus nad olid sel ajal 2015. On lausa langenud kaheksa 13 päeva Teisipäev, kui see langes 3,24 senti/gal 1.7444 $/ gal.

REFORMATE TURG JÄÄB PIKK

andquot; Turu tundub elektrifitseeritud, andquot; kolmanda U.S. rafineeritud toodete allikas ütles. andquot; tundub pikk ja mis tõendab surve prices.andquot;

USA Energy Information Administration andmed viitab kõrgem blendstocks varud.

Amet ei riku välja reformate või muu vahetooteid. Oma andmete näitab meile, blendstocks lao - välja arvatud CBOB ja RBOB ja mõned toodete nišis--keskmiselt 63.40 miljonit barrelit märtsis. Märtsi 2015 varud sama kategooria USA blendstocks, mis 62.74 miljonit barrelit.