Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Millised on omadused polütetrafluoroetüleeni

Oct 19, 2017


Polütetrafluoroetüleeni, mida tuntakse "plastist kuningas", on tehtud polütetrafluoroetüleeni polümeeri ühendite, hea Keemiline stabiilsus, korrosioonikindlus, katmine, kõrge määrimine-teflon, elektrilised isolatsioon ja hea vastupidavus Vananemist vastupidavust. Kasutatakse tehniliste plastmasside, helistada polütetrafluoroetüleeni ptfe-toru, rod, vöö, plaadi-, filmi-ja jne. Ptfe Polütetrafluoroetüleen pulbrina, millel kodumaiste ja imporditud, PTFE Viimane hinna leiate püsiva tihendid.

Polütetrafluoroetüleeni on kõige tähtsam plastikust. Tal on mitmeid omadusi, nagu laias temperatuurivahemikus (-250 ~ 260 ℃), hea Keemiline stabiilsus, suurepärane dielektrilised omadused, iseõlituvast vara ja anti kinni atribuudid. Seetõttu on mitmeid rakendusi.

Keemiatööstuses Korrosioonitõrje vastaseid materjale võib kasutada, saab toota igasuguseid korrosioonivastase osadele, nagu näiteks torud, ventiilid, pumbad ja toruliitmikud ja nii edasi. Keemiline seadmed, helistada reaktori, destilleerimise torn ja anti-korrosiooni seadmete vooder ja kate.