Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Mis on PTFE vormimistehnoloogia peamised tüübid

Jan 03, 2018

PTFE vormimise tehnoloogia peamiselt vormimise, hüdraulilise, tõukejõu, ekstrusiooni, pihustamise, liimimise, keevitamise ja likvideerimise kõige levinum molding tehnoloogia. Esimesed viis töödeldakse otse PTFE-vaigu produktidesse, viimased kolm on PTFE plastist lehed või ribad, mis on töödeldud erinevatesse toodetesse. Lisaks on valtsimismeetod, termovormimine ja muud vormimismeetodid. Nüüd tutvustame lühidalt erinevaid vormimismeetodeid.

1 vormimise meetod

Suurem osa vormimisest kasutatakse suspensioonvaiku, kui paksus on alla 1,5 mm, siis kasuta dispergeeritud vaiku. Protsess: vaiguga sõelumine (vaakumfiltri külgeõmblus, lahtiselt ja sõeluti läbi 20-meššise sõela) - vaakum (PTFE pulber vormi pressimismastiks 20-235 Mpa rõhu all) - paagutamine (paagutatud paagutusahjus temperatuur 370 ° C - 380 ° C) - valatud tooted (plaadid, vardad, torud, tihendid, pakkematerjalid jne, mida on vaja pärast jahutamist ja valamist või vabas vormis seadmist).

2, ekstrusioonimeetod

Extrusion molding saab jagada kahte tüüpi kruvi ekstrusioon ja kolb ekstrusioon, lõhkuda sõelutud eelnevalt paagutamise vaiku lisada barrel, läbi pöörlemise kruvi või kolb pöördumatute suruda toormaterjali ajal tihendamine kohaletoimetamise masin, 360-400 ℃ temperatuuri pidev ekstrusioon, paagutamine, jahutamine mitmesugustest torudest, varraste tooted.

3, lükake seadust sisse

Paksus, tuntud ka kui pastatakstrusioonvormimine, 20-30-mešši sõelutud vaigu ja orgaanilise vedeliku (tolueen, petrooleeter, lahustiõli jne) dispersioon, mis on pressitud paks seinaga silindrisse 1: 5 pasta segu Sarnaselt võlviga presspüstolile, kuumutades, kolbi vajutades, pärast temperatuuril 360-380 ° C kuivatamist temperatuuri paagutamise teel, pärast jahutamist saada karmi survetoru, tõmmits ja muud tooted.