Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Mis on PTFE-lehe paremad omadused?

May 25, 2018

PTFE plaat (mida nimetatakse ka PTFE-plaadiks, teflonplaat, teflonplaat) on jagatud kahte tüüpi: valuvormide pressimine ja pööramine. Valatud plaat on valmistatud PTFE vaigust toatemperatuuril vormimise teel ja seejärel paagutatud. Jahutatud ja valmistatud. Teflon-pöördeplaat on valmistatud PTFE vaigust tihendamise, paagutamise ja pöörleva lõikamise teel. Selle tooted on laialdaselt kasutusel ja neil on äärmiselt hea üldine jõudlus: kõrge ja madal temperatuuritaluvus (-192 ° C-260 ° C), korrosioonikindlus (tugev hape, tugevad leelised, aqua regia jne), ilmastikukindlus, kõrge isolatsioon, kõrge määrimine, ilma nakkumist, mittemürgised ja muud suurepärased omadused.

Teflonist leht on valmistatud 100% puhtast Teflonist vormimise, treimise, lõikamise ja muude protsesside abil. Sellel on parim tuntud plastikust keemiline vastupidavus, vananemine puudub, elektrit pole. Isolatsiooni, millel on väga väike hõõrdetegur, saab kasutada temperatuuril -180 kuni +260 kraadi ilma koormata. Kohaldatakse lamepadja, V-tüüpi padi, vooderdise materjali ja muude tihendusmaterjalide, kolvitsüklite, juhtrööbaste ja muude määrdeainete, elektriisolatsioonimaterjalide, pestitsiidivastaste materjalide suhtes.

Teflon-leht, vastupidav, kindel tihendus; PTFE ise on parima korrosioonikindluse ja vananemisega, pärast seda, kui spetsiaalsel töötlemisel on hea vastupidavus ja külma voolavus; võib olla väga lai. Pikaajalise ohutu kasutamise temperatuurivahemik; pehme ja kergelt lõigatav, saab lõigata mehaaniliselt või käsitsi, kergesti paigaldatav; pad on valge, puhas, ei puutu kokku meediumiga.