Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Mis on oluline tegur, mis mõjutab PTFE toodete kvaliteeti?

Nov 22, 2017

Paagutamine on oluline tegur, mis mõjutab PTFE toodete kvaliteeti. Sest paagutamisega temperatuur, jahutamise määr ning muud protsess otseselt mõjutada polütetrafluoroetüleeni plaat molekulmass, crystallinity ja poorsus, mis omakorda mõjutab toote füüsilise, mehaanilised ja elektrilised omadused, Kuigi paagutamise protsessi lõpuleviimist hea või halb mõjutab suurus ja jaotus järelejäänud stressi lehel, nii et vale paagutamise protsessi viib teflon poogna koolutamine, deformatsioon ning isegi pragunemist.

Jaoks 600mmX20mm polütetrafluoroetüleeni plaat, st on jagatud kahe horisontaalse korter kahe Teflon plaadid, paagutamise ahju torn iga plaat polsterdatud alumiinium. Pad alumiinium plaat eesmärk vältida polütetrafluoroetüleeni plaadid kleepumist üksteise ajal paagutamine, mis mõjutavad toodete kvaliteeti välimus.

Ahju peab tagama, et PTFE plaadi ümber kuuma õhu ringlusse ruumi, et saada ühtlasema eesmärk.

Ajal Küte, nad olid kuumutatud temperatuuril 250 ° C – 330 ° C aja jooksul. Jahutusprotsessi ajal nad olid Küte 330 ° C kuni 300 ° C temperatuuril aja jooksul vastavalt ning olid välja lülitatud, kui temperatuur langes 150 ° C. paagutamise temperatuuri 380 ℃ konstantsel temperatuuril 4h.