Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Mis on PTFE täitematerjali tooraine suurim tagasimakse?

May 14, 2018

PTFE täiteaine toorainete suurim puudus: see ei ole kergesti lagunev. Kuna PTFE on erinevates ebasoodsates keskkondades, nagu hape ja leelised, mis on vastupidavad oksüdatsiooni vähendamisele ja kõrge temperatuuritaluvusele, on see üks keemiliselt stabiilsemaid plastikmaterjale, nii et PTFE-jäätmeid ei ole hea käsitleda, mistõttu valge reostus tekib. Võimas. See on selle suurim puudus.

PTFE-l on kõrge vastupidavus tugevatele hapetele, tugevad leelised ja tugevad oksüdeerijad. Isegi kui temperatuur on kõrge, ei tööta see. Selle korrosioonikindlus isegi ületab klaasi, keraamika, roostevaba terase ja isegi kulda ja plaatina. PTFE-s on skeleti süsiniku aatom. Fluori aatomid on jaotatud sümmeetriliselt ja ühtlaselt ümber, moodustades tiheda barjääri ja andes selle väga väärtuslikele terviklikele füüsikalistele ja mehaanilistele omadustele. PTFE on üks fluoritud plastist, mida kasutatakse tihendamiseks. Välja arvatud see, et mõned aromaatsed ühendid võivad PTFE kergelt paisuda, neil on korrosioonikindlus ketoonide, alkoholide ja muude orgaaniliste lahustite suhtes. Kõrged temperatuurid võivad töötada ainult sulanud leelismetallide ja elementaarfluoriini.

Kui on õliplekid või mustus, võite kasutada leeliselisi puhastusvahendeid. Kui roostes on keemilisi jääke, saate puhastamiseks kasutada hapet. Keemiline vastupidavus ja ilmastikukindlus Lisaks leelismuldmetalli sulamisele pole keemilisi aineid peaaegu korrodeerunud PTFE. PTFE ei absorbeeri niiskust, ei ole süttiv ja on äärmiselt stabiilne hapniku ja ultraviolettkiirguse vastu, seega on tal suurepärane ilmastikukindlus. Igasugused PTFE-tooted on mänginud rahvamajanduses keskset rolli, nagu keemiatehnoloogia, masinad, elektroonika, elektriseadmed, sõjaväe tootmine, kosmosetööstus, keskkonnakaitse ja sillad.