Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Laialdaselt kasutada polüimiid

Sep 15, 2014

Kahekümnenda sajandi 60 polüimiid (PI) kaitseklapi arengu tekkima ajad nõuavad, ja see on uute tehniliste plastmasside sisaldavad amiid, vastavalt tulemuslikkuse pseudo termoplastilise polüimiid, termoplastilisest ja termokõvenevast polüimiid polüimiid. Aromaatsed heterotsüklilised struktuur on väga stabiilne polüimiid molekulid, mis kajastab muu polümeer materjali suurepärane jõudlus poolt võrreldamatut: kuumuskindlusega ja madalal temperatuuril, loetletakse bifenüüli kaks anhüdriidi ja amine sünteesi benzaldehyde kaks PI, termilise lagunemise temperatuur võib ulatuda 600 ℃, on siiani üks polü kõrge termiline stabiilsus sorte. Sellisel temperatuuril, lühiajaliselt põhimõtteliselt suudab säilitada algne füüsiline töö sobib pika aja, 333 ℃, muud-269 ℃ pole veel embrittlement; kõrge mehaaniline tugevus, benseeni tüüp PI film tõmbetugevus võib jõuda 170Mpa, ja loetletakse bifenüüli tüüp võib ulatuda 400Mpa temperatuuri tõusuga, muutus on väga väike; kiirguskindluskatse; Dielektrilised omadused; keemiliste omaduste stabiilsust, enamik sorte ei ole lahustuvus orgaanilistes lahustites, hape, leelis on stabiilne; Lisaks PI libiseda vastupidav võime, suurepärane hõõrdumise jõudlust.

Arenguväljaminekud on väga aktiivne praeguse globaalse polüimiid, polüimiid on üle 20 sortide 2001 globaalne tarbimine umbes 25000 tonni, peamiselt toodab rohkem kui umbes 50, peamiselt koondunud arenenud riikide, Jaapani, Lääne-Euroopa ja teiste USA ja pindala, peale Hiina (kaasa arvatud Taiwan), Lõuna-Korea, Venemaa on polüimiid osa ettevõtte toodang. Koos lennundus-, auto- ja eriti kiire arengu elektroonilise ja elektrilise tööstuse, elektroonikakomponendid, kerge miniaturiseerimise, kõrgtehnoloogilist ja kõrge töökindluse nõuetele, välisriigi ametiasutusele prognoosib lähiaastatel maailma nõudlus polüimiid, suurendab nähtaval hea arenguperspektiividega umbes 10% aastas.

Meie riik peaaegu üheaegse maailm hakkas polüimiid, polüimiid areng meie riigis Arenguväljaminekute paljud sordid, anhüdriid, trimellitic anhüdriidi tüüp, loetletakse bifenüüli kaks anhüdriidi tüüp, bisfenool A tüübi kaks anhüdriid, eeter anhüdriidi ja BTDA, on praegu ligi 20 tootjad, aastane tootmisvõimsus on umbes 900 tonni/aastas, peamine tootmisüksus koos Jiande City Solver polüimiid Co. , Ltd 2001 umbes 400 tonni, võrreldes välismaiste toodete palju sorte, meie riigi sisemajanduse toodangu on kasulik ka konkurentsivõimelise hinnaga, nii meie riigis elektri Madalpingeliste film turu põhimõtteliselt on hõivatud koguprodukt ja Hiina on juba hakanud välisriigi eksporttooted.

Praegu kasutatakse peamiselt termoplastilise polüimiid nafta ja gaasi pump, auto mootori osad, Kuumuskindlad pistikupesa, pistik, on trükkplaat ja kõvaketas arvuti, mikrolülituse chip vedaja, õhusõiduki salongi lasti süsteemi elektrilise / elektroonilise vahendi katmiseks. Polüimiid palju sorte, kuid igal kohal tähtsamate sortide polyetherimide (PEI), polüamiid imiidsidemetega (PAI) ja bismaleimide (BMI) jne... PEI arendab praegu trend on kehtestada kaks benseeni amine struktuuri või muu engineering plastist sulamist, parandada oma kuumuskindlusega või koos polükarbonaadist, polüamiid tehniliste plastmasside sulami parandada mehaanilist tugevust; PAI polüimiid sorte, millel on suur jõud, praeguse arengu trend on suurendada muutmist, samuti nagu ka muud plastist sulamist; KMI Bifunktsionaalne ühend ühendid koos maleimide aktiivne poolküpsena liikumisvõimega sarnaneb tüüpiline termoreaktiivsed vaik ja moldability, põhimõtteliselt sama, töötlemise ja vormimise epoksüvaigust, on teadus-ja arendustegevuse kodus kuum punkt, on suur hulk andmeid ja patendi teatatud raamatupidamise sise.

Selleks, et parandada rakenduse polüimiid, polüimiid muutmist, väljatöötamiseks ja komposiitmaterjalide ja muutunud teadus- ja arendustegevuse pingekoldeid tekkida üsna pikka aega, polüimiid, nagu näiteks polü benseeni diimide täis grafiit või PTFE, võib oluliselt vähendada hõõrdetegur, kasutatud autode telgsurvejõu pesumasin, Kuumuskindlad piduriklotsid, kojamehed, laagrid, puksid ja seibid õhusõiduki turbiini mootori gaas; reaktiivmootoriga osade koostamisel kasutatud polüimiid klaaskiust või boori kiuliigist tuntud super inseneri plastikust, räni, polüimiid, saab anda olulist hea lahustuvus, läbitavus, löögikindlus, weatherability, haardumist; Lisaks sisaldavad fluoritud polüimiid.

Meie riigis on peamiselt polüimiid meie riigikaitse tööstuse areng on olnud kiire arengu, teadustöö ja mõnes valdkonnas on nad jõuavad maailma tasandil. Aga võrreldes ikka suured vahed, peamiselt kajastub väikesemahuline, arenenud välisriikides on praegu suurim kodumaise tootmise tehas 100 tonni/aasta, arenenud riikides on põhimõtteliselt kiloton suurus; Hiina toodete kvaliteet on halb, ebastabiilne performance, erinevate partiide tooteid, töö vahe on suhteliselt suur mõju taotluse; kõige tõsisem on hea Hiina toodete aste on piisavalt, mõned sordid polü pyromellitic polüimiid Filmid põhinevad peamiselt käimasolevad, taotluse väljad on peamiselt film ja plastist hallituse ja kasutada sõjalise valdkonna tsiviil vähem, ja palju erinevaid välismaiste toodete, näiteks kile, plastid, katted, liimid, emailiga, vaht ja fiber jne..

Sest polüimiid engineering plasti Rakendusvaldkonnad ja väljavaateid, eriti Mängi otsustavat rolli riigikaitse ehitus, seega kiirendada uurimis- ja kohaldamine ning polüimiid on väga oluline ja vajalik. Kodu- ja välismaiste arengu kohal olukorda silmas pidades Hiina peaks olemasolevate sortide arengus samal ajal, vastavalt riikliku arengu polyetherimide, polü difenüül tetrametüül imiidsidemetega, termoplastilise polüimiidid ja polü bismaleimide vaigu tooteid suurem annus.

Praegu sünteesi ja kohaldamine siseriiklike teadusuuringute ja arendustegevuse polüimiid on väga aktiivne, tuleks kiirendada tehnoloogilist ümberkujundamise sünteesi tehnoloogia ja kasutus kogemus uute polüimiid materjalide industrialiseerimise edendada olemasolevaid liike. Eriti tugevdamiseks rakendusuuringute nagu muutmist ja komposiit materjalitehnoloogia teadus-ja pikendamise taotlus. Lisaks kinnipidamisasutuste, Vaade tulevikku, parandada toodete kvaliteeti, tõeliselt odavad Wumart, ning parandada konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul.