SolverPI-kattega

Toote nimetus: Termoplastilise kõrge temperatuuri polüimiid Coating.Item nr: SolverPI-kattega 1001.High temperatuuri polüimiid kattega SolverPI-kattega 1001 on kõrge temperatuur vastupidavad, stabiilsed keemilised omadused ja suurepärast isolatsiooniomaduste polümeeri kattekiht.

Toote üksikasjad

Tootenimi:ThermoplasticHighTemperaturePolyimideCoating

ItemNo.:SolverPI-Coating1001

Kõrge temperatuur polüimiid kattega SolverPI-kattega 1001 on kõrge temperatuur vastupidavad, stabiilsed keemilised omadused ja suurepärast isolatsiooniomaduste polümeeri kattekiht. Oma suurepärase füüsikalised ja keemilised täitmise tõttu seda kasutatakse sageli kui suurte mikrolülituse juhtmestik kiht isolatsioon, metalli pinna katmise, pinna passiveerimine kiht, varjestus materjali, ioonlegeerimisseadmed jne. Seda kasutatakse laialdaselt keemia tööstuse, navigeerimine, lennu-ja lennunduses ja Mikroelektroonika välja. See on omadused kõrge temperatuuri vastupidav, madala temperatuuri vastupidavad, vastupidavad kiirgus, keemilised korrosioonikindlus, vähese niiskuse imendumise kiirust, hüdrolüüsi vastupanu, suurepärased soojusisolatsiooni tulemuslikkuse ja hea oksüdatsiooni stabiilsust, tulekahju vältimine noncombustible, mittetoksiline, keskkonnakaitse, head haardumist, paindlikkus, suure kõvadusega, löögikindlus ja peen, küürimine vastupanu paint film burnish ja nii edasi.

Kasutus:Rakenduvad raskesti manustada metallist (roostevabast terasest, alumiiniumist, vasest, titaani, magneesiumi sulamist, kate kroom plaadistuse)

Performanceindicators:

Tingimused

Teeviidad

Välimus

kollakaspruun

Solidcontent

25

Tihedusg/cm³

1,29 g/cm3-1,60 g/cm3

Viscosity(MPa.s)

945-1500

Dilatationcoefficient23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

FrictioncoefficientPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Wearvolume(mm3/ cn.m)

1.0-3.0

Dielectricconstant(1KHz)

3.0-3.5

Surfaceresistance(Ω)

1015-1016

VolumeresistanceΩ·m

109-1014

Applicabletemperature

-260-400

Thermaldecomposition

≥580

Saltsprayresistance

≥1500000

Haardeteguri

≥80

Happega vastupanu

Resistanttohydrochloricacid, thinsulfuricacid, hydrofluoricacid jne

Aalkaliresistance

Thecoldresistanceoflowconcentrationofalkaliliquor

Agingresistance

≥1500000

Otheritems

Resistancetoorganicsolventsandvariousoils

Theconstructiontechnology:

1. tehnoloogia rakendamine: pintsel või segatakse hästi pärast pihustamine, roller kate meetodeid, näiteks metallist substraadi pinnale kate, kate paksus määratakse vastavalt tegelikele vajadustele (kate saab vastavalt tegelikule olukorrale, kasutades formamiidi lahusti lahjendamine, lahjendamist pärast seda, kui kate tuleb segada ehituses) pärast kuivatamist umbes 20 minutiks kuuma pliidi juures 80 ℃/h võimsusega põhiseadme materjali kate , 120℃/h、160℃/h、280℃/h temperatuur programmeeritud tahkestamiseks, reguleerida Küte moodustab 2 ℃ / min, lastakse jahtuda toatemperatuurini loomulikult pärast kuivatamine, unsealing kate vajadust olla valmis nädala jooksul.

2. basaal palve: metallpindade olla poleeritud või mõjutada potentsiaaliühtlustus jõudu tegeleda vana metalli pinnale puhtad. Värvitud metallist pinna tuleks hoida kuiv, puhas, tugev ja sile, ehituse temperatuur on 10 ℃ 35 ℃.

3.Note: ehitustöödel, polüimiid kate tuleks vältida niiskuse, vältida tolmu ja ei saa kasutada koos teiste lahustitega maalida, ehitusplatsil peaks olema hästi ventileeritud. Kate, mis on olnud opeded vajadust lõpetada võimalikult kiiresti avamata kate pikaajalise säilitamise alla 15 ℃, Märkus moistureproof, hoida ventileeritud. Vältige pikka aega, kui kasutades lahusti ei sisalda mürgiseid, tuleohtlikke, lenduvad orgaanilised ained, kuna võimalik teostada üldist meetodil värvi nahaga kokku.


UVCuringprocess

1. meetod: Spray pind ultraviolettkiirguse servast 200 mm allpool, umbes 30 min, vertikaalne kiirituse põhimõtteliselt on kattega pind ei ole liimi käsi, nimelt toibuma on lõpetatud. Kui katte pind on suurem, see peab asukohta kuivatamine uv lamp protsessi või pihustamine pinnale.

Meetod 2: Esmalt panna kattega pind uv lambi all vertikaalne kiiritamist 300 mm kaugusel umbes 10 minutit, seejärel pihustamine pinda uv lambi all vertikaalne kiiritamist umbes 10 min 200 mm kaugusel ja siis jälle pane kate ultraviolettkiirguse pinnal servast 100 mm, vertikaalne kiiritamist umbes 10 minutit ,. Põhimõtteliselt, kui pinnale pihustamine ei ole liimi Käekirurgia on nimelt täielik kuivatamine. Samuti kui kattega pind on suurem, see peab liikuma laagerdumisprotsessile uv lamp või pihustatakse pinnale.

(Märkus: see meetod on viide võimsus 2 kw uv lambi tegeliku protsessi saab reguleerida vastavalt suurusele uv lamp võim nõuetekohase uv lamp ja kaugus kattega pind ja kiiritamise aeg.)
Küsitlus