Eriline polüimiid pulber tugevdamiseks PTFE

S pikakarvalistele polüimiid pulber Reinforc ing PTFE nagu me kõik teame, et polütetrafluoroetüleeni (PTFE), sest tema Ülihea iseõlituvast, korrosiooni ja kõrge temperatuur jõudlust hõõrdumise ja kulumise materjalide valdkonnas hõivata on väga oluline koht. Kuid selle väikese...

Toote üksikasjad

Eriline polüimiid pulber tugevdamiseks PTFE

Nagu me kõik teame mis polütetrafluoroetüleeni (PTFE), sest oma suurepäraseid iseõlituvast, korrosiooni ja hõõrdumist valdkonnas kõrge temperatuuri jõudlust ja kulumist materjale enda alla väga olulist. Kuid selle madal kõvadus, lihtne libiseda, kehv vastupidavus hõõrdumise, et lisada täiteaine parandada need puudused mehaaniline tihend, hõõrdumise alaste nõuete täitmiseks.

 

Sagedamini kasutatavad Täiteained on klaaskiust, süsinikkiust, grafiit, molübdeendisulfiid, pronksist pulber ja kõrge temperatuuritaluvusega orgaaniliste polümeer materjalid. Siiski anorgaanilised täidist ja PTFE koos halb hõõrdumise ja kulumise kergesti kukkuda, tulemuseks kehv vastupidavus ja lihtne kahju dual, halb mehaanilise töödeldavuse, piiratakse tema äärmiselt rasketes tingimustes. PTFE täis polümeer peab olema stabiilne paagutamise (380° C). Seetõttu saab ainult mõned polümeerid nagu kõnealune piirmäär eetris Ketooni (PEEK), polyphenylene tsinksulfiid (PPS), aramiid (AF), polyphenylene oksiid (Sünnikoht) ja polüimiid (PI) "pädev".


SOLVER POLÜIMIID arenenud eriline klass polüimiid suurendada polütetrafluoroetüleeni (PTFE) (SolverPI-pulber 1800 ja SolverPI-pulber 1822).  Ainus erinevus SolverPI-pulber 1800 ja SolverPI-pulber 1822 on värvi välimus. Muu on sama.

Kauba nr.

SolverPI-pulber 1800

Välimus

Kollane pulber

Proovi

1000 võrgusilma

Tihedus

1.40~1.45g/cm3

Klaasistumistemperatuuri

385° C

Soojuspaisumise koefitsient

20 ~ 25ppm / ° C

Õigused hapniku register

37

Surve tugevus

≧160MPa

Painutamine tugevus

≧180MPa

Mõju tugevus

≧100KJ/M²

Pindtakistus

≧10³Ω

Köide takistus

≧10³Ω.cm

Elektrilise constant(106Hz)

3.0 ~ 3,5

Elektrilise strength(KV/mm)

240

SolverPI-pulber 1800 täidetud PTFE välimus:
SolverPI-pulber 1822 täidetud PTFE välimus on pigem P84, täidab:

SolverPI-pulber 1800 ja SolverPI-pulber 1822 osakeste Keskmine suurus on 1000 silma (13μm). See on termoreaktiivsed polüimiid, ei sula. Klaasistumistemperatuui saab 385℃. Füüsikaliste ja keemiliste muutusteta aga roome-vastupanuga ja kõrge karedus kui paagutamise temperatuuri 360-380℃, nii see on väga sobilik PTFE toodete parandamine. Eriline Keemiline struktuur ja mikro-liitmise polüimiid (PI), hõõrdumise ja kulumise tõttu eriti kuiv hõõrdumine, saab tõstavad PTFE üleandmise filmi- ja dual sideme tugevus ja PI kõvemate ühtlaselt laiali ning PTFE maatriks, mängida toetavat rolli koormus, seeläbi parandades materjali, hõõrdumise majutusasutust mehaanilist vastupidavust, roome vastupanu ja sekkuvad pehmendamiseks temperatuuri.

 

Meie uuringud näitavad, et 15% meie polüimiid lisamine parandab PTFE 400 korda, võrreldes teiste polümeerid (PEEK, PPS, AF, Sünnikoht) kulumiskindlusega, parim suurendamise mõju on parim "partner" PTFE. Näiteks, lisaks 15% sisu, lisada selle toote suurendada PTFE komposiitmaterjalist polyphenylene (Sünnikoht) kulumiskindlusega 7 korda suurem kui PV väärtus ületab 2 korda lisamisega. Seega, toode on laialt kasutusel kompressori tihendid, tassid, puksid, rööpad, paindlik rööpad, rapiir kulumiskindel kiht ja muud PTFE komposiitmaterjalid.


Performance SolverPI-pulber 1800 täidetud PTFE

PI täitmise määr (%)

15%

Tihedus (g/cm3):

1,96

Tõmbetugevus (MPa):

18.54

Pikenemine (%):

311

Shore'i kõvadus (shore D):

57

Kahanemine (%):

3,07

Sekkuvad pehmendamiseks temperatuuri (℃):

202

Hõõrdetegur

0.11

Kandma (g)

0,002-0,004
Küsitlus